Tussenwoning Normandiëlaan 23 Heemskerk

Normandiëlaan 23, 1966 PL Heemskerk

114 m² Bouwjaar 1969 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Normandiëlaan 23 is een tussenwoning in Heemskerk, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 177 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
177 m²
Inhoud
359 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Normandiëlaan 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Normandiëlaan 23

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
133.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Heemskerk

2565 Inwoners
1280 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1288 Woningvoorraad
€301.000 Gem. woningwaarde Zuidbroek
46% Koopwoningen
7.112 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Normandiëlaan 23

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Normandiëlaan 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Normandiëlaan 23?

De prijsindicatie voor Normandiëlaan 23 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidbroek is €301.000. Dat komt neer op circa €2.640 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Normandiëlaan 23 zich tot de wijk Zuidbroek?

Normandiëlaan 23 is een tussenwoning van 114 m² in de wijk Zuidbroek. De buurt telt 1.288 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.112 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Normandiëlaan 23?

Normandiëlaan 23 is een tussenwoning in Zuidbroek, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Normandiëlaan 23 vergeleken met de buurt?

Normandiëlaan 23 heeft 114 m² woonoppervlakte en 359 m³ inhoud. Het perceel is 177 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Zuidbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Normandiëlaan 23 en wat betekent dat?

Normandiëlaan 23 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-03-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Normandiëlaan 23?

Normandiëlaan 23 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Zuidbroek?

De wijk Zuidbroek in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidbroek?

Vanuit Normandiëlaan 23 in Zuidbroek bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.