Streetview Luxemburglaan 885 Heemskerk

Luxemburglaan 885, 1966 MX Heemskerk

65 m² Bouwjaar 1971 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Luxemburglaan 885 is een appartement in Heemskerk, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
65 m²
Inhoud
209 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Luxemburglaan 885

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Luxemburglaan 885

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Heemskerk

2565 Inwoners
1280 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1288 Woningvoorraad
€301.000 Gem. woningwaarde Zuidbroek
46% Koopwoningen
7.112 Inwoners per km²

Locatie van Luxemburglaan 885

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Luxemburglaan 885

Wat is de geschatte woningwaarde van Luxemburglaan 885?

De prijsindicatie voor Luxemburglaan 885 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidbroek is €301.000. Dat komt neer op circa €4.631 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Luxemburglaan 885 zich tot de wijk Zuidbroek?

Luxemburglaan 885 is een appartement van 65 m² in de wijk Zuidbroek. De buurt telt 1.288 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.112 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Luxemburglaan 885?

Luxemburglaan 885 is een appartement in Zuidbroek, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Luxemburglaan 885 vergeleken met de buurt?

Luxemburglaan 885 heeft 65 m² woonoppervlakte en 209 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Zuidbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Luxemburglaan 885 en wat betekent dat?

Luxemburglaan 885 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-11-19. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Luxemburglaan 885?

Luxemburglaan 885 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuidbroek?

De wijk Zuidbroek in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidbroek?

Vanuit Luxemburglaan 885 in Zuidbroek bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.