Galerijflat (appartement) Luxemburglaan 815 Heemskerk

Luxemburglaan 815, 1966 MT Heemskerk

83 m² Bouwjaar 1971 4 kamers 2 slaapkamers Label E

Luxemburglaan 815 is een galerijflat (appartement) in Heemskerk, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
269 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Luxemburglaan 815

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Luxemburglaan 815

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
127.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
314.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.81 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Heemskerk

2565 Inwoners
1280 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1288 Woningvoorraad
€301.000 Gem. woningwaarde Zuidbroek
46% Koopwoningen
7.112 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Luxemburglaan 815

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Luxemburglaan 815

Wat is de geschatte woningwaarde van Luxemburglaan 815?

De prijsindicatie voor Luxemburglaan 815 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidbroek is €301.000. Dat komt neer op circa €3.627 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Luxemburglaan 815 zich tot de wijk Zuidbroek?

Luxemburglaan 815 is een galerijflat (appartement) van 83 m² in de wijk Zuidbroek. De buurt telt 1.288 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.112 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Luxemburglaan 815?

Luxemburglaan 815 is een galerijflat (appartement) in Zuidbroek, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Luxemburglaan 815 vergeleken met de buurt?

Luxemburglaan 815 heeft 83 m² woonoppervlakte en 269 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Zuidbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Luxemburglaan 815 en wat betekent dat?

Luxemburglaan 815 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-08-12. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Luxemburglaan 815?

Luxemburglaan 815 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zuidbroek?

De wijk Zuidbroek in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidbroek?

Vanuit Luxemburglaan 815 in Zuidbroek bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.