Streetview Drakenburg 50 Heemskerk

Drakenburg 50, 1965 NS Heemskerk

104 m² Bouwjaar 1983 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Drakenburg 50 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 254 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
254 m²
Inhoud
474 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Drakenburg 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Drakenburg 50

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
129.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
199.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Heemskerk

1885 Inwoners
805 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
803 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde Hoogdorp
84% Koopwoningen
5.414 Inwoners per km²

Locatie van Drakenburg 50

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Drakenburg 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Drakenburg 50?

De gemiddelde woningwaarde in Hoogdorp is €432.000. Dat komt neer op circa €4.154 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Drakenburg 50 zich tot de wijk Hoogdorp?

Drakenburg 50 is een woonhuis van 104 m² in de wijk Hoogdorp. De buurt telt 803 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.414 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Drakenburg 50?

Drakenburg 50 is een woonhuis in Hoogdorp, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Drakenburg 50 vergeleken met de buurt?

Drakenburg 50 heeft 104 m² woonoppervlakte en 474 m³ inhoud. Het perceel is 254 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Hoogdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Drakenburg 50 en wat betekent dat?

Drakenburg 50 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-05-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Drakenburg 50?

Drakenburg 50 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoogdorp?

De wijk Hoogdorp in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogdorp?

Vanuit Drakenburg 50 in Hoogdorp bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.