Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 284 m²
Zaalberglaan 26 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en een perceel van 284 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zaalberglaan 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.3 kmBioscoop
4.9 kmDe prijsindicatie voor Zaalberglaan 26 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Zaalbergkwartier is €427.000. Dat komt neer op circa €2.986 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZaalberglaan 26 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Zaalbergkwartier. De buurt telt 136 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.610 inwoners per km².
Zaalberglaan 26 is een woonhuis in Zaalbergkwartier, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Zaalberglaan 26 heeft 143 m² woonoppervlakte. Het perceel is 284 m². In Zaalbergkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zaalbergkwartier in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Zaalberglaan 26 in Zaalbergkwartier bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zaalberglaan 26: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Zaalbergkwartier: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €295.000 tot €345.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Zaalbergkwartier is €427.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.