Streetview Rijksstraatweg 80 Heemskerk

Rijksstraatweg 80, 1964 LK Heemskerk

218 m² Bouwjaar 1932 Label F

Rijksstraatweg 80 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m² en een perceel van 230 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €437.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
218 m²
Perceeloppervlakte
230 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 80

Energielabel

Energieklasse
F
Energie-index
2.58
CO₂-emissie
8285.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Heemskerk

2415 Inwoners
1020 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1024 Woningvoorraad
€437.000 Gem. woningwaarde Commandeurs
68% Koopwoningen
5.275 Inwoners per km²

Locatie van Rijksstraatweg 80

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 80?

De gemiddelde woningwaarde in Commandeurs is €437.000. Dat komt neer op circa €2.005 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 80 zich tot de wijk Commandeurs?

Rijksstraatweg 80 is een woonhuis van 218 m² in de wijk Commandeurs. De buurt telt 1.024 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.275 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 80?

Rijksstraatweg 80 is een woonhuis in Commandeurs, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksstraatweg 80 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 80 heeft 218 m² woonoppervlakte. Het perceel is 230 m². In Commandeurs ligt de gemiddelde woningwaarde op €437.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 80 en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 80 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-09-23. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 8285.92 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Commandeurs?

De wijk Commandeurs in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €437.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Commandeurs?

Vanuit Rijksstraatweg 80 in Commandeurs bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Commandeurs?