Streetview Kerkweg 191 B Heemskerk

Kerkweg 191 B, 1964 KJ Heemskerk

139 m² Bouwjaar 1989

Kerkweg 191 B is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en een perceel van 346 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €800.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
346 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kerkweg 191 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Heemskerk

315 Inwoners
145 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
147 Woningvoorraad
€800.000 Gem. woningwaarde Villabuurt
95% Koopwoningen
2.138 Inwoners per km²

Locatie van Kerkweg 191 B

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Kerkweg 191 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkweg 191 B?

De gemiddelde woningwaarde in Villabuurt is €800.000. Dat komt neer op circa €5.755 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkweg 191 B zich tot de wijk Villabuurt?

Kerkweg 191 B is een woonhuis van 139 m² in de wijk Villabuurt. De buurt telt 147 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.138 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkweg 191 B?

Kerkweg 191 B is een woonhuis in Villabuurt, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kerkweg 191 B vergeleken met de buurt?

Kerkweg 191 B heeft 139 m² woonoppervlakte. Het perceel is 346 m². In Villabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €800.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Villabuurt?

De wijk Villabuurt in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €800.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Villabuurt?

Vanuit Kerkweg 191 B in Villabuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Villabuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kerkweg 191 B: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Villabuurt?

Recreatie nabij Villabuurt: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Kerkweg 191 B?

Een woningrapport voor Kerkweg 191 B bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Villabuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1989, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.