Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1964
- Woonoppervlakte
- 410 m²
- Perceeloppervlakte
- 1225 m²
- Inhoud
- 1325 m³
- Kamers
- 14
Graaf Willem II laan 26 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 410 m², een perceel van 1225 m² en 14 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €800.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Graaf Willem II laan 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
4.8 kmDe prijsindicatie voor Graaf Willem II laan 26 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Villabuurt is €800.000. Dat komt neer op circa €1.951 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGraaf Willem II laan 26 is een woonhuis van 410 m² in de wijk Villabuurt. De buurt telt 147 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.138 inwoners per km².
Graaf Willem II laan 26 is een woonhuis in Villabuurt, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Graaf Willem II laan 26 heeft 410 m² woonoppervlakte en 1325 m³ inhoud. Het perceel is 1225 m². Met 14 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Villabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €800.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Graaf Willem II laan 26 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Graaf Willem II laan 26 heeft 14 kamers.
De wijk Villabuurt in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €800.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Graaf Willem II laan 26 in Villabuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Graaf Willem II laan 26: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.6 km.