Eengezinswoning, hoekwoning Henriëtte van der Meystraat 1 Heemskerk

Henriëtte van der Meystraat 1, 1963 DH Heemskerk

111 m² Bouwjaar 1987 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Henriëtte van der Meystraat 1 is een eengezinswoning, hoekwoning in Heemskerk, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 191 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
191 m²
Inhoud
386 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Henriëtte van der Meystraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Henriëtte van der Meystraat 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
121.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11%
CO₂-emissie
28.51 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (30.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Heemskerk

2700 Inwoners
1155 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1152 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Breedweer
71% Koopwoningen
7.712 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Henriëtte van der Meystraat 1

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Henriëtte van der Meystraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Henriëtte van der Meystraat 1?

De prijsindicatie voor Henriëtte van der Meystraat 1 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Breedweer is €402.000. Dat komt neer op circa €3.622 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Henriëtte van der Meystraat 1 zich tot de wijk Breedweer?

Henriëtte van der Meystraat 1 is een eengezinswoning, hoekwoning van 111 m² in de wijk Breedweer. De buurt telt 1.152 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.712 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Henriëtte van der Meystraat 1?

Henriëtte van der Meystraat 1 is een eengezinswoning, hoekwoning in Breedweer, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Henriëtte van der Meystraat 1 vergeleken met de buurt?

Henriëtte van der Meystraat 1 heeft 111 m² woonoppervlakte en 386 m³ inhoud. Het perceel is 191 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Breedweer ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Henriëtte van der Meystraat 1 en wat betekent dat?

Henriëtte van der Meystraat 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Henriëtte van der Meystraat 1?

Henriëtte van der Meystraat 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 30 m².

Hoe is de woningmarkt in Breedweer?

De wijk Breedweer in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.