Streetview Marie Jungiusstraat 17 Heemskerk

Marie Jungiusstraat 17, 1963 BT Heemskerk

143 m² Bouwjaar 1985 Label A

Marie Jungiusstraat 17 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en een perceel van 165 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
165 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Marie Jungiusstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marie Jungiusstraat 17

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
101.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
117.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.9%
CO₂-emissie
21.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Heemskerk

2700 Inwoners
1155 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1152 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Breedweer
71% Koopwoningen
7.712 Inwoners per km²

Locatie van Marie Jungiusstraat 17

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Marie Jungiusstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Marie Jungiusstraat 17?

De gemiddelde woningwaarde in Breedweer is €402.000. Dat komt neer op circa €2.811 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marie Jungiusstraat 17 zich tot de wijk Breedweer?

Marie Jungiusstraat 17 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Breedweer. De buurt telt 1.152 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.712 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marie Jungiusstraat 17?

Marie Jungiusstraat 17 is een woonhuis in Breedweer, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Marie Jungiusstraat 17 vergeleken met de buurt?

Marie Jungiusstraat 17 heeft 143 m² woonoppervlakte. Het perceel is 165 m². In Breedweer ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marie Jungiusstraat 17 en wat betekent dat?

Marie Jungiusstraat 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-10-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.2 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Breedweer?

De wijk Breedweer in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Breedweer?

Vanuit Marie Jungiusstraat 17 in Breedweer bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Breedweer?