Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 224 m²
- Perceeloppervlakte
- 213 m²
Jan van Kuikweg 134 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 224 m² en een perceel van 213 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €373.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jan van Kuikweg 134
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
5.3 kmDe prijsindicatie voor Jan van Kuikweg 134 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Slotherenbuurt is €373.000. Dat komt neer op circa €1.665 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJan van Kuikweg 134 is een woonhuis van 224 m² in de wijk Slotherenbuurt. De buurt telt 979 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.019 inwoners per km².
Jan van Kuikweg 134 is een woonhuis in Slotherenbuurt, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Jan van Kuikweg 134 heeft 224 m² woonoppervlakte. Het perceel is 213 m². In Slotherenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €373.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jan van Kuikweg 134 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-11-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.81 kg/jaar.
De wijk Slotherenbuurt in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €373.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Jan van Kuikweg 134 in Slotherenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jan van Kuikweg 134: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.