Streetview van Bronckhorststraat 16 Heemskerk

van Bronckhorststraat 16, 1962 TV Heemskerk

148 m² Bouwjaar 1969 5 kamers 4 slaapkamers Label C

van Bronckhorststraat 16 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 239 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €373.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
239 m²
Inhoud
494 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor van Bronckhorststraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Bronckhorststraat 16

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Heemskerk

2225 Inwoners
1005 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
979 Woningvoorraad
€373.000 Gem. woningwaarde Slotherenbuurt
57% Koopwoningen
7.019 Inwoners per km²

Locatie van van Bronckhorststraat 16

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over van Bronckhorststraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van van Bronckhorststraat 16?

De prijsindicatie voor van Bronckhorststraat 16 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Slotherenbuurt is €373.000. Dat komt neer op circa €2.520 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Bronckhorststraat 16 zich tot de wijk Slotherenbuurt?

van Bronckhorststraat 16 is een woonhuis van 148 m² in de wijk Slotherenbuurt. De buurt telt 979 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.019 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Bronckhorststraat 16?

van Bronckhorststraat 16 is een woonhuis in Slotherenbuurt, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is van Bronckhorststraat 16 vergeleken met de buurt?

van Bronckhorststraat 16 heeft 148 m² woonoppervlakte en 494 m³ inhoud. Het perceel is 239 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Slotherenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €373.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Bronckhorststraat 16 en wat betekent dat?

van Bronckhorststraat 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-01-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Bronckhorststraat 16?

van Bronckhorststraat 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Slotherenbuurt?

De wijk Slotherenbuurt in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €373.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Slotherenbuurt?

Vanuit van Bronckhorststraat 16 in Slotherenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2 km.