Eengezinswoning, tussenwoning Rossinistraat 23 Heemskerk

Rossinistraat 23, 1962 PA Heemskerk

122 m² Bouwjaar 1977 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Rossinistraat 23 is een eengezinswoning, tussenwoning in Heemskerk, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 165 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
411 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rossinistraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rossinistraat 23

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
123.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
192.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.13 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (89.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Heemskerk

1285 Inwoners
595 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
596 Woningvoorraad
€377.000 Gem. woningwaarde Neksloot
52% Koopwoningen
7.741 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rossinistraat 23

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Rossinistraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Rossinistraat 23?

De prijsindicatie voor Rossinistraat 23 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Neksloot is €377.000. Dat komt neer op circa €3.090 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rossinistraat 23 zich tot de wijk Neksloot?

Rossinistraat 23 is een eengezinswoning, tussenwoning van 122 m² in de wijk Neksloot. De buurt telt 596 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.741 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rossinistraat 23?

Rossinistraat 23 is een eengezinswoning, tussenwoning in Neksloot, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rossinistraat 23 vergeleken met de buurt?

Rossinistraat 23 heeft 122 m² woonoppervlakte en 411 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Neksloot ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rossinistraat 23 en wat betekent dat?

Rossinistraat 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rossinistraat 23?

Rossinistraat 23 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 89 m².

Hoe is de woningmarkt in Neksloot?

De wijk Neksloot in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Neksloot?

Vanuit Rossinistraat 23 in Neksloot bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.7 km.