Streetview Marquettelaan 10 Heemskerk

Marquettelaan 10, 1962 JS Heemskerk

78 m² Bouwjaar 1962 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Marquettelaan 10 is een appartement in Heemskerk, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 694 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €800.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
694 m²
Inhoud
467 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Marquettelaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marquettelaan 10

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Heemskerk

315 Inwoners
145 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
147 Woningvoorraad
€800.000 Gem. woningwaarde Villabuurt
95% Koopwoningen
2.138 Inwoners per km²

Locatie van Marquettelaan 10

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Marquettelaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Marquettelaan 10?

De prijsindicatie voor Marquettelaan 10 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Villabuurt is €800.000. Dat komt neer op circa €10.256 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marquettelaan 10 zich tot de wijk Villabuurt?

Marquettelaan 10 is een appartement van 78 m² in de wijk Villabuurt. De buurt telt 147 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.138 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marquettelaan 10?

Marquettelaan 10 is een appartement in Villabuurt, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Marquettelaan 10 vergeleken met de buurt?

Marquettelaan 10 heeft 78 m² woonoppervlakte en 467 m³ inhoud. Het perceel is 694 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Villabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €800.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marquettelaan 10 en wat betekent dat?

Marquettelaan 10 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-05-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marquettelaan 10?

Marquettelaan 10 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Villabuurt?

De wijk Villabuurt in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €800.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Villabuurt?

Vanuit Marquettelaan 10 in Villabuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2 km.