Maisonnette Jan van Scorelstraat 4 Heemskerk

Jan van Scorelstraat 4, 1961 EZ Heemskerk

85 m² Bouwjaar 1968 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Jan van Scorelstraat 4 is een maisonnette in Heemskerk, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €380.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
85 m²
Inhoud
282 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Jan van Scorelstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Scorelstraat 4

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
182.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
334.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
68.06 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Heemskerk

1645 Inwoners
965 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1028 Woningvoorraad
€380.000 Gem. woningwaarde Centrum
40% Koopwoningen
6.627 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan van Scorelstraat 4

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Jan van Scorelstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Scorelstraat 4?

De prijsindicatie voor Jan van Scorelstraat 4 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €380.000. Dat komt neer op circa €4.471 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Scorelstraat 4 zich tot de wijk Centrum?

Jan van Scorelstraat 4 is een maisonnette van 85 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 1.028 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.627 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Scorelstraat 4?

Jan van Scorelstraat 4 is een maisonnette in Centrum, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jan van Scorelstraat 4 vergeleken met de buurt?

Jan van Scorelstraat 4 heeft 85 m² woonoppervlakte en 282 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €380.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Scorelstraat 4 en wat betekent dat?

Jan van Scorelstraat 4 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-10-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 68.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan van Scorelstraat 4?

Jan van Scorelstraat 4 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €380.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Jan van Scorelstraat 4 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.