Bovenwoning Jan van Scorelstraat 74 Heemskerk

Jan van Scorelstraat 74, 1961 EX Heemskerk

61 m² Bouwjaar 1983 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Jan van Scorelstraat 74 is een bovenwoning in Heemskerk, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €380.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
61 m²
Inhoud
175 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Jan van Scorelstraat 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Scorelstraat 74

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
121.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.88 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Heemskerk

1645 Inwoners
965 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1028 Woningvoorraad
€380.000 Gem. woningwaarde Centrum
40% Koopwoningen
6.627 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan van Scorelstraat 74

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Jan van Scorelstraat 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Scorelstraat 74?

De prijsindicatie voor Jan van Scorelstraat 74 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €380.000. Dat komt neer op circa €6.230 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Scorelstraat 74 zich tot de wijk Centrum?

Jan van Scorelstraat 74 is een bovenwoning van 61 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 1.028 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.627 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Scorelstraat 74?

Jan van Scorelstraat 74 is een bovenwoning in Centrum, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jan van Scorelstraat 74 vergeleken met de buurt?

Jan van Scorelstraat 74 heeft 61 m² woonoppervlakte en 175 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €380.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Scorelstraat 74 en wat betekent dat?

Jan van Scorelstraat 74 heeft energielabel B. Geldig tot 2036-01-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan van Scorelstraat 74?

Jan van Scorelstraat 74 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €380.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Jan van Scorelstraat 74 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.