Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning A C de Ruijter van Steveninckstraat 15 Hedel

A C de Ruijter van Steveninckstraat 15, 5321 GJ Hedel

77 m² Bouwjaar 1949 4 kamers 3 slaapkamers Label D

A C de Ruijter van Steveninckstraat 15 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Hedel, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m², een perceel van 410 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
77 m²
Perceeloppervlakte
410 m²
Inhoud
296 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor A C de Ruijter van Steveninckstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel A C de Ruijter van Steveninckstraat 15

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
185.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
261.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.06 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (274.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hedel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

7.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Hedel

4470 Inwoners
1930 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1916 Woningvoorraad
€394.000 Gem. woningwaarde Hedel
75% Koopwoningen
2.695 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van A C de Ruijter van Steveninckstraat 15

Vergelijkbare woningen in Hedel

Veelgestelde vragen over A C de Ruijter van Steveninckstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van A C de Ruijter van Steveninckstraat 15?

De prijsindicatie voor A C de Ruijter van Steveninckstraat 15 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Hedel is €394.000. Dat komt neer op circa €5.117 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt A C de Ruijter van Steveninckstraat 15 zich tot de wijk Hedel?

A C de Ruijter van Steveninckstraat 15 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 77 m² in de wijk Hedel. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op A C de Ruijter van Steveninckstraat 15?

A C de Ruijter van Steveninckstraat 15 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Hedel, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is A C de Ruijter van Steveninckstraat 15 vergeleken met de buurt?

A C de Ruijter van Steveninckstraat 15 heeft 77 m² woonoppervlakte en 296 m³ inhoud. Het perceel is 410 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Hedel ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van A C de Ruijter van Steveninckstraat 15 en wat betekent dat?

A C de Ruijter van Steveninckstraat 15 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-07-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van A C de Ruijter van Steveninckstraat 15?

A C de Ruijter van Steveninckstraat 15 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 274 m².

Hoe is de woningmarkt in Hedel?

De wijk Hedel in Hedel (Gelderland) kenmerkt zich door 4.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.