Streetview Weegschaalstraat 25 Hazerswoude-Rijndijk

Weegschaalstraat 25, 2394 NZ Hazerswoude-Rijndijk

120 m² Bouwjaar 1994 5 kamers Label C

Weegschaalstraat 25 is een woonhuis in Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 112 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
112 m²
Inhoud
288 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Weegschaalstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weegschaalstraat 25

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Hazerswoude-Rijndijk

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Hazerswoude-Rijndijk

1480 Inwoners
625 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
622 Woningvoorraad
€408.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk
74% Koopwoningen
482 Inwoners per km²

Locatie van Weegschaalstraat 25

Vergelijkbare woningen in Hazerswoude-Rijndijk

Veelgestelde vragen over Weegschaalstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Weegschaalstraat 25?

De prijsindicatie voor Weegschaalstraat 25 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk is €408.000. Dat komt neer op circa €3.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weegschaalstraat 25 zich tot de wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk?

Weegschaalstraat 25 is een woonhuis van 120 m² in de wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk. De buurt telt 622 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 482 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weegschaalstraat 25?

Weegschaalstraat 25 is een woonhuis in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Weegschaalstraat 25 vergeleken met de buurt?

Weegschaalstraat 25 heeft 120 m² woonoppervlakte en 288 m³ inhoud. Het perceel is 112 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weegschaalstraat 25 en wat betekent dat?

Weegschaalstraat 25 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Weegschaalstraat 25?

Weegschaalstraat 25 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk?

De wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk in Hazerswoude-Rijndijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk?

Vanuit Weegschaalstraat 25 in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.