Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1982
- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 104 m²
Melkweglaan 112 is een woonhuis in Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m² en een perceel van 104 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Melkweglaan 112
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
5.4 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
4.4 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
6.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
6.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk is €408.000. Dat komt neer op circa €3.317 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMelkweglaan 112 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk. De buurt telt 622 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 482 inwoners per km².
Melkweglaan 112 is een woonhuis in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Melkweglaan 112 heeft 123 m² woonoppervlakte. Het perceel is 104 m². In Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk in Hazerswoude-Rijndijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Melkweglaan 112 in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Melkweglaan 112: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4.4 km.
Recreatie nabij Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk: restaurant (0.6 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Melkweglaan 112 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1982, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.