Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 363 m²
- Perceeloppervlakte
- 3456 m²
Groenestein 12 A is een woonhuis in Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 363 m² en een perceel van 3456 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €505.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groenestein 12 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.2 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
6.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
2.2 kmMiddelbare school
4.6 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
1.9 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
6.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rijndijk is €505.000. Dat komt neer op circa €1.391 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroenestein 12 A is een woonhuis van 363 m² in de wijk Rijndijk. De buurt telt 286 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 423 inwoners per km².
Groenestein 12 A is een woonhuis in Rijndijk, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Groenestein 12 A heeft 363 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3456 m². In Rijndijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €505.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Rijndijk in Hazerswoude-Rijndijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €505.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Groenestein 12 A in Rijndijk bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groenestein 12 A: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 4.6 km.
Recreatie nabij Rijndijk: restaurant (1.9 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Groenestein 12 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Rijndijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2002, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.