Streetview Koningin Julianastraat 2 Harlingen

Koningin Julianastraat 2, 8862 TA Harlingen

159 m² Bouwjaar 1950

Koningin Julianastraat 2 is een woonhuis in Harlingen, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m² en een perceel van 341 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €177.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
341 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Koningin Julianastraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Harlingen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

26.5 km

Buurtinformatie in Harlingen

1015 Inwoners
625 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
628 Woningvoorraad
€177.000 Gem. woningwaarde Plan-Zuid
12% Koopwoningen
1.096 Inwoners per km²

Locatie van Koningin Julianastraat 2

Vergelijkbare woningen in Harlingen

Veelgestelde vragen over Koningin Julianastraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Julianastraat 2?

De prijsindicatie voor Koningin Julianastraat 2 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Plan-Zuid is €177.000. Dat komt neer op circa €1.113 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Julianastraat 2 zich tot de wijk Plan-Zuid?

Koningin Julianastraat 2 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Plan-Zuid. De buurt telt 628 woningen. Daarvan is 12% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.096 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Julianastraat 2?

Koningin Julianastraat 2 is een woonhuis in Plan-Zuid, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Koningin Julianastraat 2 vergeleken met de buurt?

Koningin Julianastraat 2 heeft 159 m² woonoppervlakte. Het perceel is 341 m². In Plan-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €177.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Plan-Zuid?

De wijk Plan-Zuid in Harlingen (Friesland) kenmerkt zich door 1.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €177.000, 12% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Plan-Zuid?

Vanuit Koningin Julianastraat 2 in Plan-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Plan-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Koningin Julianastraat 2: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Plan-Zuid?

Recreatie nabij Plan-Zuid: restaurant (1 km), cafe (1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Koningin Julianastraat 2?