Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 213 m²
Willem de Zwijgerstraat 12 is een woonhuis in Harlingen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m² en een perceel van 213 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €177.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willem de Zwijgerstraat 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1 kmTreinstation
0.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
1 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
26.5 kmDe prijsindicatie voor Willem de Zwijgerstraat 12 ligt rond €105.000 tot €130.000. De gemiddelde woningwaarde in Plan-Zuid is €177.000. Dat komt neer op circa €1.172 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillem de Zwijgerstraat 12 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Plan-Zuid. De buurt telt 628 woningen. Daarvan is 12% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.096 inwoners per km².
Willem de Zwijgerstraat 12 is een woonhuis in Plan-Zuid, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Willem de Zwijgerstraat 12 heeft 151 m² woonoppervlakte. Het perceel is 213 m². In Plan-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €177.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Plan-Zuid in Harlingen (Friesland) kenmerkt zich door 1.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €177.000, 12% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Willem de Zwijgerstraat 12 in Plan-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Willem de Zwijgerstraat 12: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.3 km.
Recreatie nabij Plan-Zuid: restaurant (1 km), cafe (1 km).
De prijsindicatie ligt rond €105.000 tot €130.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Plan-Zuid is €177.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.