Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Woonoppervlakte
- 247 m²
- Perceeloppervlakte
- 715 m²
Westelijke Kanaalweg 16 is een woonhuis in Hansweert. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m² en een perceel van 715 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westelijke Kanaalweg 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
5.8 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
5.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
10.2 kmRestaurant
6.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.3 kmBioscoop
12.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hansweert - Tramper is €217.000. Dat komt neer op circa €879 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWestelijke Kanaalweg 16 is een woonhuis van 247 m² in de wijk Hansweert - Tramper. De buurt telt 487 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.246 inwoners per km².
Westelijke Kanaalweg 16 heeft 247 m² woonoppervlakte. Het perceel is 715 m². In Hansweert - Tramper ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Westelijke Kanaalweg 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.99 kg/jaar.
De wijk Hansweert - Tramper in Hansweert (Zeeland) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Westelijke Kanaalweg 16 in Hansweert - Tramper bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Westelijke Kanaalweg 16: ziekenhuis op 10.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 5.9 km.
Recreatie nabij Hansweert - Tramper: restaurant (6.3 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Westelijke Kanaalweg 16 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hansweert - Tramper. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.