Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Gouverneur Houbenstraat 14 B Haelen

Gouverneur Houbenstraat 14 B, 6081 ES Haelen

122 m² Bouwjaar 1979 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Gouverneur Houbenstraat 14 B is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Haelen, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 252 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
252 m²
Inhoud
418 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Gouverneur Houbenstraat 14 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gouverneur Houbenstraat 14 B

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (112.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garage
Carport, parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Haelen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

9.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Haelen

4000 Inwoners
1845 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1913 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Kern Haelen
75% Koopwoningen
2.425 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gouverneur Houbenstraat 14 B

Vergelijkbare woningen in Haelen

Veelgestelde vragen over Gouverneur Houbenstraat 14 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Gouverneur Houbenstraat 14 B?

De prijsindicatie voor Gouverneur Houbenstraat 14 B ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Haelen is €303.000. Dat komt neer op circa €2.484 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gouverneur Houbenstraat 14 B zich tot de wijk Kern Haelen?

Gouverneur Houbenstraat 14 B is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 122 m² in de wijk Kern Haelen. De buurt telt 1.913 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.425 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gouverneur Houbenstraat 14 B?

Gouverneur Houbenstraat 14 B is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Kern Haelen, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gouverneur Houbenstraat 14 B vergeleken met de buurt?

Gouverneur Houbenstraat 14 B heeft 122 m² woonoppervlakte en 418 m³ inhoud. Het perceel is 252 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Kern Haelen ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gouverneur Houbenstraat 14 B en wat betekent dat?

Gouverneur Houbenstraat 14 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Gouverneur Houbenstraat 14 B?

Gouverneur Houbenstraat 14 B heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 112 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Haelen?

De wijk Kern Haelen in Haelen (Limburg) kenmerkt zich door 4.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Haelen?

Vanuit Gouverneur Houbenstraat 14 B in Kern Haelen bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 9.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.