Eengezinswoning, vrijstaande woning Laag-Nieuwkoopsebuurtweg 1 Haarzuilens

Laag-Nieuwkoopsebuurtweg 1, 3455 RT Haarzuilens

386 m² Bouwjaar 1980 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Laag-Nieuwkoopsebuurtweg 1 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Haarzuilens, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 386 m², een perceel van 10370 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €856.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
386 m²
Perceeloppervlakte
10370 m²
Inhoud
1771 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€2.345.000 tot €2.595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Schilddak bedekt met riet
Ligging
Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Laag-Nieuwkoopsebuurtweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laag-Nieuwkoopsebuurtweg 1

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht, dubbele bewoning mogelijk en gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (4450.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Haarzuilens

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Haarzuilens

620 Inwoners
250 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
241 Woningvoorraad
€856.000 Gem. woningwaarde Haarzuilens en omgeving
80% Koopwoningen
78 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laag-Nieuwkoopsebuurtweg 1

Vergelijkbare woningen in Haarzuilens

Veelgestelde vragen over Laag-Nieuwkoopsebuurtweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Laag-Nieuwkoopsebuurtweg 1?

De prijsindicatie voor Laag-Nieuwkoopsebuurtweg 1 ligt rond €2.345.000 tot €2.595.000. De gemiddelde woningwaarde in Haarzuilens en omgeving is €856.000. Dat komt neer op circa €2.218 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laag-Nieuwkoopsebuurtweg 1 zich tot de wijk Haarzuilens en omgeving?

Laag-Nieuwkoopsebuurtweg 1 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 386 m² in de wijk Haarzuilens en omgeving. De buurt telt 241 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 78 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laag-Nieuwkoopsebuurtweg 1?

Laag-Nieuwkoopsebuurtweg 1 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Haarzuilens en omgeving, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Laag-Nieuwkoopsebuurtweg 1 vergeleken met de buurt?

Laag-Nieuwkoopsebuurtweg 1 heeft 386 m² woonoppervlakte en 1771 m³ inhoud. Het perceel is 10370 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 64 m² per kamer. In Haarzuilens en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €856.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laag-Nieuwkoopsebuurtweg 1 en wat betekent dat?

Laag-Nieuwkoopsebuurtweg 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-01-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laag-Nieuwkoopsebuurtweg 1?

Laag-Nieuwkoopsebuurtweg 1 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 4450 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Haarzuilens en omgeving?

De wijk Haarzuilens en omgeving in Haarzuilens (Utrecht) kenmerkt zich door 620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €856.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.