Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 361 m²
Bizetstraat 33 is een woonhuis in Haaksbergen, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en een perceel van 361 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €308.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bizetstraat 33
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
12 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
13.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Els is €308.000. Dat komt neer op circa €1.801 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBizetstraat 33 is een woonhuis van 171 m² in de wijk De Els. De buurt telt 655 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.079 inwoners per km².
Bizetstraat 33 is een woonhuis in De Els, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Bizetstraat 33 heeft 171 m² woonoppervlakte. Het perceel is 361 m². In De Els ligt de gemiddelde woningwaarde op €308.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Els in Haaksbergen (Overijssel) kenmerkt zich door 1.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €308.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Bizetstraat 33 in De Els bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 12 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bizetstraat 33: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij De Els: restaurant (0.8 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Bizetstraat 33 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Els. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.