Woningdetails
- Type
- Woning
- Woonoppervlakte
- 185 m²
Californischeweg 4 is een woning in Grubbenvorst. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €452.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Californischeweg 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
6.1 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
6.3 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
6.6 kmRestaurant
2.3 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
9.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Grubbenvorst is €452.000. Dat komt neer op circa €2.443 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCalifornischeweg 4 is een woning van 185 m² in de wijk Verspreide huizen Grubbenvorst. De buurt telt 168 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 36 inwoners per km².
Californischeweg 4 heeft 185 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Grubbenvorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €452.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Californischeweg 4 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-12-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3.56 kg/jaar.
De wijk Verspreide huizen Grubbenvorst in Grubbenvorst (Limburg) kenmerkt zich door 445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €452.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Californischeweg 4 in Verspreide huizen Grubbenvorst bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Californischeweg 4: ziekenhuis op 6.6 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 6.3 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Grubbenvorst: restaurant (2.3 km), cafe (2.3 km).
Een woningrapport voor Californischeweg 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Grubbenvorst. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.