Eengezinswoning, vrijstaande woning Nieuwvlietseweg 10 Groede

Nieuwvlietseweg 10, 4503 GW Groede

185 m² Bouwjaar 1938 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Nieuwvlietseweg 10 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Groede, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 2804 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
2804 m²
Inhoud
660 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€630.000 tot €730.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Nieuwvlietseweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwvlietseweg 10

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
170.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
187.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
30.6%
CO₂-emissie
34.95 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

4.7 km
Vervoer

Treinstation

47.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

26.7 km

Buurtinformatie in Groede

270 Inwoners
115 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
153 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Groede
82% Koopwoningen
15 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwvlietseweg 10

Vergelijkbare woningen in Groede

Veelgestelde vragen over Nieuwvlietseweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwvlietseweg 10?

De prijsindicatie voor Nieuwvlietseweg 10 ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Groede is €407.000. Dat komt neer op circa €2.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwvlietseweg 10 zich tot de wijk Verspreide huizen Groede?

Nieuwvlietseweg 10 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 185 m² in de wijk Verspreide huizen Groede. De buurt telt 153 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwvlietseweg 10?

Nieuwvlietseweg 10 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Verspreide huizen Groede, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwvlietseweg 10 vergeleken met de buurt?

Nieuwvlietseweg 10 heeft 185 m² woonoppervlakte en 660 m³ inhoud. Het perceel is 2804 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Verspreide huizen Groede ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwvlietseweg 10 en wat betekent dat?

Nieuwvlietseweg 10 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-09-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwvlietseweg 10?

Nieuwvlietseweg 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Groede?

De wijk Verspreide huizen Groede in Groede (Zeeland) kenmerkt zich door 270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.