Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2022
- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 880 m²
Zwagermanweg 2 is een woonhuis in Grijpskerke, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m² en een perceel van 880 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zwagermanweg 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
3.2 kmHuisarts
3.7 kmTreinstation
6.5 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
5 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
6.1 kmRestaurant
3.6 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
6.3 kmBioscoop
11.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Grijpskerke is €502.000. Dat komt neer op circa €3.638 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZwagermanweg 2 is een woonhuis van 138 m² in de wijk Verspreide huizen Grijpskerke. De buurt telt 182 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24 inwoners per km².
Zwagermanweg 2 is een woonhuis in Verspreide huizen Grijpskerke, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Zwagermanweg 2 heeft 138 m² woonoppervlakte. Het perceel is 880 m². In Verspreide huizen Grijpskerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zwagermanweg 2 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-05-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.72 kg/jaar.
De wijk Verspreide huizen Grijpskerke in Grijpskerke (Zeeland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Zwagermanweg 2 in Verspreide huizen Grijpskerke bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 3.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zwagermanweg 2: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 5 km.