Woonboerderij, vrijstaande woning Frederik Barbarossaweg 2 A Grijpskerke

Frederik Barbarossaweg 2 A, 4364 SG Grijpskerke

237 m² Bouwjaar 1953 6 kamers 3 slaapkamers Label A

Frederik Barbarossaweg 2 A is een woonboerderij, vrijstaande woning in Grijpskerke, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m², een perceel van 19760 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
237 m²
Perceeloppervlakte
19760 m²
Inhoud
1080 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, buiten bebouwde kom, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Frederik Barbarossaweg 2 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frederik Barbarossaweg 2 A

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
153.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
116.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
56.2%
CO₂-emissie
21.92 kg/m²

Garagecapaciteit
4 auto(s)

Bereikbaarheid in Grijpskerke

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

3.7 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

3.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Grijpskerke

390 Inwoners
170 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
182 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Grijpskerke
87% Koopwoningen
24 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Frederik Barbarossaweg 2 A

Vergelijkbare woningen in Grijpskerke

Veelgestelde vragen over Frederik Barbarossaweg 2 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Frederik Barbarossaweg 2 A?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Grijpskerke is €502.000. Dat komt neer op circa €2.118 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frederik Barbarossaweg 2 A zich tot de wijk Verspreide huizen Grijpskerke?

Frederik Barbarossaweg 2 A is een woonboerderij, vrijstaande woning van 237 m² in de wijk Verspreide huizen Grijpskerke. De buurt telt 182 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frederik Barbarossaweg 2 A?

Frederik Barbarossaweg 2 A is een woonboerderij, vrijstaande woning in Verspreide huizen Grijpskerke, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Frederik Barbarossaweg 2 A vergeleken met de buurt?

Frederik Barbarossaweg 2 A heeft 237 m² woonoppervlakte en 1080 m³ inhoud. Het perceel is 19760 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Verspreide huizen Grijpskerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frederik Barbarossaweg 2 A en wat betekent dat?

Frederik Barbarossaweg 2 A heeft energielabel A. Geldig tot 2033-07-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Frederik Barbarossaweg 2 A?

Frederik Barbarossaweg 2 A heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Grijpskerke?

De wijk Verspreide huizen Grijpskerke in Grijpskerke (Zeeland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.