Streetview Hogelandseweg 5 Grijpskerke

Hogelandseweg 5, 4364 SB Grijpskerke

220 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Hogelandseweg 5 is een woonhuis in Grijpskerke, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 3235 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
3235 m²
Inhoud
1220 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hogelandseweg 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hogelandseweg 5

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Grijpskerke

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

3.7 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

3.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Grijpskerke

390 Inwoners
170 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
182 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Grijpskerke
87% Koopwoningen
24 Inwoners per km²

Locatie van Hogelandseweg 5

Vergelijkbare woningen in Grijpskerke

Veelgestelde vragen over Hogelandseweg 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Hogelandseweg 5?

De prijsindicatie voor Hogelandseweg 5 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Grijpskerke is €502.000. Dat komt neer op circa €2.282 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hogelandseweg 5 zich tot de wijk Verspreide huizen Grijpskerke?

Hogelandseweg 5 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Verspreide huizen Grijpskerke. De buurt telt 182 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hogelandseweg 5?

Hogelandseweg 5 is een woonhuis in Verspreide huizen Grijpskerke, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hogelandseweg 5 vergeleken met de buurt?

Hogelandseweg 5 heeft 220 m² woonoppervlakte en 1220 m³ inhoud. Het perceel is 3235 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Verspreide huizen Grijpskerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hogelandseweg 5 en wat betekent dat?

Hogelandseweg 5 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Hogelandseweg 5?

Hogelandseweg 5 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Grijpskerke?

De wijk Verspreide huizen Grijpskerke in Grijpskerke (Zeeland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Grijpskerke?

Vanuit Hogelandseweg 5 in Verspreide huizen Grijpskerke bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 3.5 km.