Streetview Schuitvlotstraat 3 Grijpskerke

Schuitvlotstraat 3, 4364 AC Grijpskerke

194 m² Bouwjaar 1780 7 kamers 5 slaapkamers Label G

Schuitvlotstraat 3 is een woonhuis in Grijpskerke, gebouwd in 1780. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m², een perceel van 783 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1780
Woonoppervlakte
194 m²
Perceeloppervlakte
783 m²
Inhoud
736 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Schuitvlotstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schuitvlotstraat 3

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Grijpskerke

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

3.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

6.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.6 km

Buurtinformatie in Grijpskerke

1040 Inwoners
455 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
466 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Grijpskerke
80% Koopwoningen
2.775 Inwoners per km²

Locatie van Schuitvlotstraat 3

Vergelijkbare woningen in Grijpskerke

Veelgestelde vragen over Schuitvlotstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Schuitvlotstraat 3?

De gemiddelde woningwaarde in Grijpskerke is €303.000. Dat komt neer op circa €1.562 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schuitvlotstraat 3 zich tot de wijk Grijpskerke?

Schuitvlotstraat 3 is een woonhuis van 194 m² in de wijk Grijpskerke. De buurt telt 466 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.775 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schuitvlotstraat 3?

Schuitvlotstraat 3 is een woonhuis in Grijpskerke, gebouwd in 1780 (246 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schuitvlotstraat 3 vergeleken met de buurt?

Schuitvlotstraat 3 heeft 194 m² woonoppervlakte en 736 m³ inhoud. Het perceel is 783 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Grijpskerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schuitvlotstraat 3 en wat betekent dat?

Schuitvlotstraat 3 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-03-02. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schuitvlotstraat 3?

Schuitvlotstraat 3 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Grijpskerke?

De wijk Grijpskerke in Grijpskerke (Zeeland) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Grijpskerke?

Vanuit Schuitvlotstraat 3 in Grijpskerke bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 3.4 km.