Vrijstaande woning Tweede Moordrechtse Tiendeweg 18 Gouda

Tweede Moordrechtse Tiendeweg 18, 2809 NC Gouda

211 m² Bouwjaar 2008 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Tweede Moordrechtse Tiendeweg 18 is een vrijstaande woning in Gouda, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 211 m², een perceel van 700 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €778.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
211 m²
Perceeloppervlakte
700 m²
Inhoud
802 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.020.000 tot €1.270.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020
Daktype
Samengesteld dak bedekt met riet
Ligging
Aan rustige weg, aan water, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Tweede Moordrechtse Tiendeweg 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tweede Moordrechtse Tiendeweg 18

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
101.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
124.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.3%
CO₂-emissie
23.84 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Gouda

325 Inwoners
270 Huishoudens
1.2 Gem. huishoudensgrootte
26 Woningvoorraad
€778.000 Gem. woningwaarde Oostpolder in Schieland
92% Koopwoningen
339 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tweede Moordrechtse Tiendeweg 18

Vergelijkbare woningen in Gouda

Veelgestelde vragen over Tweede Moordrechtse Tiendeweg 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Tweede Moordrechtse Tiendeweg 18?

De prijsindicatie voor Tweede Moordrechtse Tiendeweg 18 ligt rond €1.020.000 tot €1.270.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostpolder in Schieland is €778.000. Dat komt neer op circa €3.687 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tweede Moordrechtse Tiendeweg 18 zich tot de wijk Oostpolder in Schieland?

Tweede Moordrechtse Tiendeweg 18 is een vrijstaande woning van 211 m² in de wijk Oostpolder in Schieland. De buurt telt 26 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 339 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tweede Moordrechtse Tiendeweg 18?

Tweede Moordrechtse Tiendeweg 18 is een vrijstaande woning in Oostpolder in Schieland, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Tweede Moordrechtse Tiendeweg 18 vergeleken met de buurt?

Tweede Moordrechtse Tiendeweg 18 heeft 211 m² woonoppervlakte en 802 m³ inhoud. Het perceel is 700 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Oostpolder in Schieland ligt de gemiddelde woningwaarde op €778.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tweede Moordrechtse Tiendeweg 18 en wat betekent dat?

Tweede Moordrechtse Tiendeweg 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tweede Moordrechtse Tiendeweg 18?

Tweede Moordrechtse Tiendeweg 18 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Oostpolder in Schieland?

De wijk Oostpolder in Schieland in Gouda (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €778.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.