Streetview Van Limburg Stirumstraat 7 Goirle

Van Limburg Stirumstraat 7, 5051 KB Goirle

123 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Van Limburg Stirumstraat 7 is een woonhuis in Goirle, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 193 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €433.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
193 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Van Limburg Stirumstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Limburg Stirumstraat 7

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Goirle

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Goirle

1950 Inwoners
785 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
785 Woningvoorraad
€433.000 Gem. woningwaarde Grobbendonck
85% Koopwoningen
4.694 Inwoners per km²

Locatie van Van Limburg Stirumstraat 7

Vergelijkbare woningen in Goirle

Veelgestelde vragen over Van Limburg Stirumstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Limburg Stirumstraat 7?

De prijsindicatie voor Van Limburg Stirumstraat 7 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Grobbendonck is €433.000. Dat komt neer op circa €3.520 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Limburg Stirumstraat 7 zich tot de wijk Grobbendonck?

Van Limburg Stirumstraat 7 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Grobbendonck. De buurt telt 785 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.694 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Limburg Stirumstraat 7?

Van Limburg Stirumstraat 7 is een woonhuis in Grobbendonck, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Van Limburg Stirumstraat 7 vergeleken met de buurt?

Van Limburg Stirumstraat 7 heeft 123 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 193 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Grobbendonck ligt de gemiddelde woningwaarde op €433.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Limburg Stirumstraat 7 en wat betekent dat?

Van Limburg Stirumstraat 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Limburg Stirumstraat 7?

Van Limburg Stirumstraat 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Grobbendonck?

De wijk Grobbendonck in Goirle (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.950 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €433.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Grobbendonck?

Vanuit Van Limburg Stirumstraat 7 in Grobbendonck bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 3.1 km.