Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 183 m²
- Perceeloppervlakte
- 811 m²
Noordoordplaat 39 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m² en een perceel van 811 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €789.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noordoordplaat 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
2.9 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
3.3 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Goese Meer is €789.000. Dat komt neer op circa €4.311 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoordoordplaat 39 is een woonhuis van 183 m² in de wijk Goese Meer. De buurt telt 409 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 708 inwoners per km².
Noordoordplaat 39 is een woonhuis in Goese Meer, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Noordoordplaat 39 heeft 183 m² woonoppervlakte. Het perceel is 811 m². In Goese Meer ligt de gemiddelde woningwaarde op €789.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noordoordplaat 39 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Goese Meer in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €789.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Noordoordplaat 39 in Goese Meer bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noordoordplaat 39: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 3.3 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 2.7 km.
Recreatie nabij Goese Meer: restaurant (0.9 km), cafe (2.7 km).