Streetview Nieuwe Diep 29 Goes

Nieuwe Diep 29, 4465 AB Goes

221 m² Bouwjaar 1994

Nieuwe Diep 29 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 221 m² en een perceel van 860 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €789.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
221 m²
Perceeloppervlakte
860 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Diep 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.9 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Goes

930 Inwoners
400 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
409 Woningvoorraad
€789.000 Gem. woningwaarde Goese Meer
97% Koopwoningen
708 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe Diep 29

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Nieuwe Diep 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Diep 29?

De gemiddelde woningwaarde in Goese Meer is €789.000. Dat komt neer op circa €3.570 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Diep 29 zich tot de wijk Goese Meer?

Nieuwe Diep 29 is een woonhuis van 221 m² in de wijk Goese Meer. De buurt telt 409 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 708 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Diep 29?

Nieuwe Diep 29 is een woonhuis in Goese Meer, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Nieuwe Diep 29 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Diep 29 heeft 221 m² woonoppervlakte. Het perceel is 860 m². In Goese Meer ligt de gemiddelde woningwaarde op €789.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Goese Meer?

De wijk Goese Meer in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €789.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goese Meer?

Vanuit Nieuwe Diep 29 in Goese Meer bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Goese Meer?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Diep 29: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 3.3 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 2.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Goese Meer?

Recreatie nabij Goese Meer: restaurant (0.9 km), cafe (2.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Nieuwe Diep 29?

Een woningrapport voor Nieuwe Diep 29 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Goese Meer. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1994, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.