Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 247 m²
- Perceeloppervlakte
- 470 m²
- Inhoud
- 964 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 7
Karrelanden 10 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m², een perceel van 470 m² en 9 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €480.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Karrelanden 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
2.3 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
2 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
5.6 kmDe prijsindicatie voor Karrelanden 10 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Mannee is €480.000. Dat komt neer op circa €1.943 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKarrelanden 10 is een woonhuis van 247 m² in de wijk Mannee. De buurt telt 403 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.312 inwoners per km².
Karrelanden 10 is een woonhuis in Mannee, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Karrelanden 10 heeft 247 m² woonoppervlakte en 964 m³ inhoud. Het perceel is 470 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Mannee ligt de gemiddelde woningwaarde op €480.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Karrelanden 10 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-11-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.2 kg/jaar.
Karrelanden 10 heeft 9 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Mannee in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 1.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €480.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Karrelanden 10 in Mannee bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Karrelanden 10: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.1 km.