Streetview Goese Dieplaan 95 Goes

Goese Dieplaan 95, 4463 LA Goes

129 m² Bouwjaar 2020

Goese Dieplaan 95 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €789.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
129 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Goese Dieplaan 95

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.9 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Goes

930 Inwoners
400 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
409 Woningvoorraad
€789.000 Gem. woningwaarde Goese Meer
97% Koopwoningen
708 Inwoners per km²

Locatie van Goese Dieplaan 95

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Goese Dieplaan 95

Wat is de geschatte woningwaarde van Goese Dieplaan 95?

De gemiddelde woningwaarde in Goese Meer is €789.000. Dat komt neer op circa €6.116 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goese Dieplaan 95 zich tot de wijk Goese Meer?

Goese Dieplaan 95 is een woonhuis van 129 m² in de wijk Goese Meer. De buurt telt 409 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 708 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goese Dieplaan 95?

Goese Dieplaan 95 is een woonhuis in Goese Meer, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Goese Dieplaan 95 vergeleken met de buurt?

Goese Dieplaan 95 heeft 129 m² woonoppervlakte. In Goese Meer ligt de gemiddelde woningwaarde op €789.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Goese Meer?

De wijk Goese Meer in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €789.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goese Meer?

Vanuit Goese Dieplaan 95 in Goese Meer bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Goese Meer?

Zorg en onderwijs in de buurt van Goese Dieplaan 95: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 3.3 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 2.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Goese Meer?

Recreatie nabij Goese Meer: restaurant (0.9 km), cafe (2.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Goese Dieplaan 95?

Een woningrapport voor Goese Dieplaan 95 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Goese Meer. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2020, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.