Streetview 's-Gravenpolderseweg 120 Goes

's-Gravenpolderseweg 120, 4462 RA Goes

175 m² Bouwjaar 1915 6 kamers 3 slaapkamers Label B

's-Gravenpolderseweg 120 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 646 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €519.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
646 m²
Inhoud
695 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenpolderseweg 120

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Gravenpolderseweg 120

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
147.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
165.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.3%
CO₂-emissie
29.9 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Goes

50 Inwoners
20 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
20 Woningvoorraad
€519.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen in het Zuiden
90% Koopwoningen
50 Inwoners per km²

Locatie van 's-Gravenpolderseweg 120

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over 's-Gravenpolderseweg 120

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravenpolderseweg 120?

De prijsindicatie voor 's-Gravenpolderseweg 120 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen in het Zuiden is €519.000. Dat komt neer op circa €2.966 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravenpolderseweg 120 zich tot de wijk Verspreide huizen in het Zuiden?

's-Gravenpolderseweg 120 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Verspreide huizen in het Zuiden. De buurt telt 20 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 50 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravenpolderseweg 120?

's-Gravenpolderseweg 120 is een woonhuis in Verspreide huizen in het Zuiden, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is 's-Gravenpolderseweg 120 vergeleken met de buurt?

's-Gravenpolderseweg 120 heeft 175 m² woonoppervlakte en 695 m³ inhoud. Het perceel is 646 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Verspreide huizen in het Zuiden ligt de gemiddelde woningwaarde op €519.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Gravenpolderseweg 120 en wat betekent dat?

's-Gravenpolderseweg 120 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-02-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 's-Gravenpolderseweg 120?

's-Gravenpolderseweg 120 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen in het Zuiden?

De wijk Verspreide huizen in het Zuiden in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 50 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €519.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.