Streetview Elvis Presleylaan 141 Goes

Elvis Presleylaan 141, 4462 LB Goes

202 m² Bouwjaar 2007 Label A+++

Elvis Presleylaan 141 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 403 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
403 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Elvis Presleylaan 141

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elvis Presleylaan 141

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
105.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
10.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
83.2%
CO₂-emissie
2.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Goes

2595 Inwoners
985 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1027 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Overzuid
92% Koopwoningen
2.563 Inwoners per km²

Locatie van Elvis Presleylaan 141

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Elvis Presleylaan 141

Wat is de geschatte woningwaarde van Elvis Presleylaan 141?

De gemiddelde woningwaarde in Overzuid is €426.000. Dat komt neer op circa €2.109 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elvis Presleylaan 141 zich tot de wijk Overzuid?

Elvis Presleylaan 141 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Overzuid. De buurt telt 1.027 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.563 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elvis Presleylaan 141?

Elvis Presleylaan 141 is een woonhuis in Overzuid, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Elvis Presleylaan 141 vergeleken met de buurt?

Elvis Presleylaan 141 heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 403 m². In Overzuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elvis Presleylaan 141 en wat betekent dat?

Elvis Presleylaan 141 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2036-01-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2.38 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Overzuid?

De wijk Overzuid in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 2.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overzuid?

Vanuit Elvis Presleylaan 141 in Overzuid bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Overzuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Elvis Presleylaan 141: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 1.7 km.