Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 195 m²
- Perceeloppervlakte
- 393 m²
- Inhoud
- 685 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Elvis Presleylaan 125 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m², een perceel van 393 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Elvis Presleylaan 125
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
1.3 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
3.5 kmDe prijsindicatie voor Elvis Presleylaan 125 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Overzuid is €426.000. Dat komt neer op circa €2.185 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenElvis Presleylaan 125 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Overzuid. De buurt telt 1.027 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.563 inwoners per km².
Elvis Presleylaan 125 is een woonhuis in Overzuid, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Elvis Presleylaan 125 heeft 195 m² woonoppervlakte en 685 m³ inhoud. Het perceel is 393 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Overzuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Elvis Presleylaan 125 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Elvis Presleylaan 125 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Overzuid in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 2.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Elvis Presleylaan 125 in Overzuid bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Elvis Presleylaan 125: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 1.7 km.