Streetview Bizetlaan 14 Goes

Bizetlaan 14, 4462 JW Goes

258 m² Bouwjaar 2001

Bizetlaan 14 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 258 m² en een perceel van 553 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
258 m²
Perceeloppervlakte
553 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bizetlaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Goes

2595 Inwoners
985 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1027 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Overzuid
92% Koopwoningen
2.563 Inwoners per km²

Locatie van Bizetlaan 14

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Bizetlaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Bizetlaan 14?

De gemiddelde woningwaarde in Overzuid is €426.000. Dat komt neer op circa €1.651 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bizetlaan 14 zich tot de wijk Overzuid?

Bizetlaan 14 is een woonhuis van 258 m² in de wijk Overzuid. De buurt telt 1.027 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.563 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bizetlaan 14?

Bizetlaan 14 is een woonhuis in Overzuid, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bizetlaan 14 vergeleken met de buurt?

Bizetlaan 14 heeft 258 m² woonoppervlakte. Het perceel is 553 m². In Overzuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Overzuid?

De wijk Overzuid in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 2.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overzuid?

Vanuit Bizetlaan 14 in Overzuid bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Overzuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bizetlaan 14: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Overzuid?

Recreatie nabij Overzuid: restaurant (1.3 km), cafe (2.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Bizetlaan 14?

Een woningrapport voor Bizetlaan 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Overzuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2001, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.