Streetview 's-Gravenpolderseweg 104 Goes

's-Gravenpolderseweg 104, 4462 CH Goes

342 m² Bouwjaar 1918 Label B

's-Gravenpolderseweg 104 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 342 m² en een perceel van 860 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
342 m²
Perceeloppervlakte
860 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenpolderseweg 104

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Gravenpolderseweg 104

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
141.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
166.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.5%
CO₂-emissie
29.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Goes

2595 Inwoners
985 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1027 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Overzuid
92% Koopwoningen
2.563 Inwoners per km²

Locatie van 's-Gravenpolderseweg 104

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over 's-Gravenpolderseweg 104

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravenpolderseweg 104?

De gemiddelde woningwaarde in Overzuid is €426.000. Dat komt neer op circa €1.246 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravenpolderseweg 104 zich tot de wijk Overzuid?

's-Gravenpolderseweg 104 is een woonhuis van 342 m² in de wijk Overzuid. De buurt telt 1.027 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.563 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravenpolderseweg 104?

's-Gravenpolderseweg 104 is een woonhuis in Overzuid, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is 's-Gravenpolderseweg 104 vergeleken met de buurt?

's-Gravenpolderseweg 104 heeft 342 m² woonoppervlakte. Het perceel is 860 m². In Overzuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Gravenpolderseweg 104 en wat betekent dat?

's-Gravenpolderseweg 104 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-12-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.23 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Overzuid?

De wijk Overzuid in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 2.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overzuid?

Vanuit 's-Gravenpolderseweg 104 in Overzuid bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Overzuid?