Eengezinswoning, hoekwoning Populierenstraat 100 Goes

Populierenstraat 100, 4462 BG Goes

114 m² Bouwjaar 1969 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Populierenstraat 100 is een eengezinswoning, hoekwoning in Goes, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 305 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €221.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
305 m²
Inhoud
411 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Populierenstraat 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Populierenstraat 100

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
167.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
108.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
62.9%
CO₂-emissie
25.52 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (169.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Goes

4355 Inwoners
2265 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2468 Woningvoorraad
€221.000 Gem. woningwaarde Goes-Zuid
30% Koopwoningen
3.753 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Populierenstraat 100

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Populierenstraat 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Populierenstraat 100?

De prijsindicatie voor Populierenstraat 100 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Goes-Zuid is €221.000. Dat komt neer op circa €1.939 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Populierenstraat 100 zich tot de wijk Goes-Zuid?

Populierenstraat 100 is een eengezinswoning, hoekwoning van 114 m² in de wijk Goes-Zuid. De buurt telt 2.468 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.753 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Populierenstraat 100?

Populierenstraat 100 is een eengezinswoning, hoekwoning in Goes-Zuid, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Populierenstraat 100 vergeleken met de buurt?

Populierenstraat 100 heeft 114 m² woonoppervlakte en 411 m³ inhoud. Het perceel is 305 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Goes-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €221.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Populierenstraat 100 en wat betekent dat?

Populierenstraat 100 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Populierenstraat 100?

Populierenstraat 100 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 169 m².

Hoe is de woningmarkt in Goes-Zuid?

De wijk Goes-Zuid in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 4.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €221.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-Zuid?

Vanuit Populierenstraat 100 in Goes-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.