Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1927
- Woonoppervlakte
- 84 m²
Kloetingseweg 47 22 is een appartement in Goes, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €221.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kloetingseweg 47 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Goes-Zuid is €221.000. Dat komt neer op circa €2.631 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKloetingseweg 47 22 is een appartement van 84 m² in de wijk Goes-Zuid. De buurt telt 2.468 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.753 inwoners per km².
Kloetingseweg 47 22 is een appartement in Goes-Zuid, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kloetingseweg 47 22 heeft 84 m² woonoppervlakte. In Goes-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €221.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kloetingseweg 47 22 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-11-03. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 3848.95 kg/jaar.
De wijk Goes-Zuid in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 4.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €221.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Kloetingseweg 47 22 in Goes-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kloetingseweg 47 22: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.