Eengezinswoning, vrijstaande woning Willem Zelleweg 33 Goes

Willem Zelleweg 33, 4462 AA Goes

164 m² Bouwjaar 1986 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Willem Zelleweg 33 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Goes, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 822 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €221.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
822 m²
Inhoud
584 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Willem Zelleweg 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem Zelleweg 33

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
156.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
229.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.07 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Goes

4355 Inwoners
2265 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2468 Woningvoorraad
€221.000 Gem. woningwaarde Goes-Zuid
30% Koopwoningen
3.753 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem Zelleweg 33

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Willem Zelleweg 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem Zelleweg 33?

De prijsindicatie voor Willem Zelleweg 33 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Goes-Zuid is €221.000. Dat komt neer op circa €1.348 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem Zelleweg 33 zich tot de wijk Goes-Zuid?

Willem Zelleweg 33 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 164 m² in de wijk Goes-Zuid. De buurt telt 2.468 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.753 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem Zelleweg 33?

Willem Zelleweg 33 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Goes-Zuid, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Willem Zelleweg 33 vergeleken met de buurt?

Willem Zelleweg 33 heeft 164 m² woonoppervlakte en 584 m³ inhoud. Het perceel is 822 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Goes-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €221.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem Zelleweg 33 en wat betekent dat?

Willem Zelleweg 33 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem Zelleweg 33?

Willem Zelleweg 33 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Goes-Zuid?

De wijk Goes-Zuid in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 4.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €221.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-Zuid?

Vanuit Willem Zelleweg 33 in Goes-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.