Streetview Pauwenhof 37 Goes

Pauwenhof 37, 4461 SC Goes

173 m² Bouwjaar 1989

Pauwenhof 37 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m² en een perceel van 508 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
508 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Pauwenhof 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Goes

5755 Inwoners
2935 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3125 Woningvoorraad
€260.000 Gem. woningwaarde Goes-Oost
54% Koopwoningen
4.078 Inwoners per km²

Locatie van Pauwenhof 37

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Pauwenhof 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Pauwenhof 37?

De gemiddelde woningwaarde in Goes-Oost is €260.000. Dat komt neer op circa €1.503 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pauwenhof 37 zich tot de wijk Goes-Oost?

Pauwenhof 37 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Goes-Oost. De buurt telt 3.125 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.078 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pauwenhof 37?

Pauwenhof 37 is een woonhuis in Goes-Oost, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Pauwenhof 37 vergeleken met de buurt?

Pauwenhof 37 heeft 173 m² woonoppervlakte. Het perceel is 508 m². In Goes-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Goes-Oost?

De wijk Goes-Oost in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 5.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-Oost?

Vanuit Pauwenhof 37 in Goes-Oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Goes-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pauwenhof 37: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Goes-Oost?

Recreatie nabij Goes-Oost: restaurant (0.9 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Pauwenhof 37?

Een woningrapport voor Pauwenhof 37 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Goes-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1989, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.