Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2023
- Woonoppervlakte
- 33 m²
- Inhoud
- 147 m³
- Kamers
- 1
- Ligging
- In centrum
Groene Weidje 33 is een bovenwoning in Goes, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 33 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groene Weidje 33
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
3.4 kmDit nieuw gerealiseerde appartementencomplex is een buitenkans voor wie in het stadscentrum van Goes wil wonen.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Goes-Centrum is €242.000. Dat komt neer op circa €7.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroene Weidje 33 is een bovenwoning van 33 m² in de wijk Goes-Centrum. De buurt telt 1.633 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.690 inwoners per km².
Groene Weidje 33 is een bovenwoning in Goes-Centrum, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Groene Weidje 33 heeft 33 m² woonoppervlakte en 147 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Goes-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Groene Weidje 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-11-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 35.92 kg/jaar.
Groene Weidje 33 heeft 1 kamers.
De wijk Goes-Centrum in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 2.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Groene Weidje 33 in Goes-Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groene Weidje 33: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.2 km.