Streetview Zuidvlietstraat 25 Goes

Zuidvlietstraat 25, 4461 GV Goes

93 m² Bouwjaar 1990 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Zuidvlietstraat 25 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 203 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
203 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Zuidvlietstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuidvlietstraat 25

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
122.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19%
CO₂-emissie
32.49 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Goes

3385 Inwoners
1745 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1756 Woningvoorraad
€266.000 Gem. woningwaarde Goes-West
55% Koopwoningen
2.771 Inwoners per km²

Locatie van Zuidvlietstraat 25

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Zuidvlietstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuidvlietstraat 25?

De gemiddelde woningwaarde in Goes-West is €266.000. Dat komt neer op circa €2.860 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuidvlietstraat 25 zich tot de wijk Goes-West?

Zuidvlietstraat 25 is een woonhuis van 93 m² in de wijk Goes-West. De buurt telt 1.756 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.771 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuidvlietstraat 25?

Zuidvlietstraat 25 is een woonhuis in Goes-West, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zuidvlietstraat 25 vergeleken met de buurt?

Zuidvlietstraat 25 heeft 93 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Het perceel is 203 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Goes-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuidvlietstraat 25 en wat betekent dat?

Zuidvlietstraat 25 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-10-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuidvlietstraat 25?

Zuidvlietstraat 25 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Goes-West?

De wijk Goes-West in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 3.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-West?

Vanuit Zuidvlietstraat 25 in Goes-West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1 km.