Streetview 's-Heer Hendrikskinderendijk 65 Goes

's-Heer Hendrikskinderendijk 65, 4461 DV Goes

127 m² Bouwjaar 1929

's-Heer Hendrikskinderendijk 65 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en een perceel van 445 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
445 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor 's-Heer Hendrikskinderendijk 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Goes

3385 Inwoners
1745 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1756 Woningvoorraad
€266.000 Gem. woningwaarde Goes-West
55% Koopwoningen
2.771 Inwoners per km²

Locatie van 's-Heer Hendrikskinderendijk 65

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over 's-Heer Hendrikskinderendijk 65

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Heer Hendrikskinderendijk 65?

De gemiddelde woningwaarde in Goes-West is €266.000. Dat komt neer op circa €2.094 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Heer Hendrikskinderendijk 65 zich tot de wijk Goes-West?

's-Heer Hendrikskinderendijk 65 is een woonhuis van 127 m² in de wijk Goes-West. De buurt telt 1.756 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.771 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Heer Hendrikskinderendijk 65?

's-Heer Hendrikskinderendijk 65 is een woonhuis in Goes-West, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is 's-Heer Hendrikskinderendijk 65 vergeleken met de buurt?

's-Heer Hendrikskinderendijk 65 heeft 127 m² woonoppervlakte. Het perceel is 445 m². In Goes-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Goes-West?

De wijk Goes-West in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 3.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-West?

Vanuit 's-Heer Hendrikskinderendijk 65 in Goes-West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Goes-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van 's-Heer Hendrikskinderendijk 65: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Goes-West?

Recreatie nabij Goes-West: restaurant (0.7 km), cafe (0.9 km).